SKLADOVÉ REGÁLOVÉ SYSTÉMY

Skladové a regálové systémy od společnosti Logiman s.r.o. vám usnadní organizaci skladu, uspoří místo a zajistí značné časové úspory. Jsme připraveni vedle dodávky regálových systémů konzultovat optimalizaci skladového hospodářství řízením skladové evidence v IS, s případným propojením na Váš stávající informační systém.

 

Jsme si vědomi aktuálnosti potřeb snižování nákladů ve firmách a právě dokonalým řízením skladového hospodářství v informačním systému, který lze přizpůsobovat na míru individuálním potřebám, lze zajímavých úspor dosáhnout.

 

Naše portfolio skladové techniky obsahuje profesionální policové regály. Dále nabízíme paletové regály pro ukládání zboží na paletách, patrové regály s jedním či dvěma podlažími.

 

Regálové systémy instalujeme především do skladů, kanceláří, archivů a výrobních či skladovacích hal. Kvalitní plastové boxy a přepravky s víkem či bez, v mnoha rozměrech a typech pomohou chránit vaše produkty při přepravě i při skladování. Dodáváme také dílenský nábytek, skříně, montážní dílenské stoly, balicí pracovní stoly a dílenské stoly s dělicím příslušenstvím v profi kvalitě.

 

Profi pojízdná dílna na míru. Regálové vestavby do aut pro ukládání materiálu i nářadí nabídneme v široké škále možností.  

 

 

Vybavení skladů, dílen, aut.

Regálové systémy pro KANBAN systém